Nový klient

Jak se stát klientem?

Jednoduše online registrací na této stránce. Nemusíte ani navštívit svého dosavadního praktika.

Stačí se online zaregistrovat ve formuláři níže. Následně Vás kontaktujeme, domluvíme se na termínu prvního vyšetření – vstupní prohlídky. V rámci této prohlídky s Vámi sestřička dovyplní registrační list a jeho podpisem se stáváte klientem našeho zdravotnického zařízení. Protože se může stát, že email zaslaný z této stránky vyhodnotí některý poštovní server jako nevyžádanou poštu,  není nám Vaše zpráva doručena nebo skončí ve spamu. Proto, prosíme, pokud se neozveme ať telfonicky nebo emailem do dvou pracovních dnů, zavolejte nám.

Zákonné podmínky registrace:
Platné plné zdravotní pojištění v ČR u některé z těchto zdravotních pojišťoven – VZP, ČPZP, ZPMV, OZP, VoZP.
Alespoň 3 měsíce trvající registrace u Vašeho předchozího praktického lékaře. Registrací je ukončena registrace u Vašeho předchozího praktického lékaře a Vaším praktickým lékařem se stává MUDr. Judita Skoumalová (dle zákona nelze mít dva praktické lékaře).
Veškeré následující záležitosti s Vaším dosavadním lékařem i pojišťovnou zařídíme my.

Zaregistrovat se můžete také při osobní návštěvě, ale je pro Vás rozhodně pohodlnější vyplnit formulář nebo zavolat na telefon
568 875 191 nebo mobil 608 091 155 a domluvit si přesný termín. Tím si vyhradíme čas i na vstupní prohlídku. Nyní v době Covidu se objednávejte vždy.