Nový klient

Jak se stát klientem?

Vzhledem k situaci velkého zájmu o registraci v našem zdravotnickém zařizení byl zrušen online formulář k registraci. K více informacím volejte v ordinačni době na níže uvedené kontakty.

Pokud jste již vyplnili zde dříve umístěný formulář a nebyli jste kontaktováni námi e-mailem, zavolejte nám, tak jak jsme již psali viz text: „Protože se může stát, že email zaslaný z této stránky vyhodnotí některý poštovní server jako nevyžádanou poštu,  není nám Vaše zpráva doručena nebo skončí ve spamu. Proto, prosíme, pokud se neozveme ať telefonicky nebo emailem do dvou pracovních dnů, zavolejte nám.“

Zákonné podmínky registrace:
Platné plné zdravotní pojištění v ČR u některé z těchto zdravotních pojišťoven – VZP, ČPZP, ZPMV, OZP, VoZP.
Alespoň 3 měsíce trvající registrace u Vašeho předchozího praktického lékaře. Podepsaný registrační lístek při osobni návštěvě.

Teprve tím může být ukončena akceptací změny vaši pojišťovnou registrace u Vašeho předchozího praktického lékaře a vaším praktickým lékařem se stává MUDr. Judita Skoumalová (dle zákona nelze mít dva praktické lékaře).
Veškeré následující záležitosti s Vaším dosavadním lékařem i pojišťovnou zařídíme my.

Zaregistrovat se můžete i při osobní návštěvě, ale rozhodně si nejdříve zavolejte na telefon 568 875 191 nebo mobil 608 091 155 a domluvte se předem. Tím si domluvíme i čas na vstupní prohlídku.