O nás

Provozujeme ordinaci praktického lékaře pro dospělé. Poskytujeme preventivní, diagnostickou,  léčebnou péči pro pacienty i pracovně-lékařské služby pro firmy a jejich zaměstnance.
V rámci  veřejného zdravotního pojištění provádíme i předoperační vyšetření, laboratorní odběry, měření tlaku, všechna očkování, vyšetření moderními přístroji EKG, QUICK Read (koagulace, StreptA, glykované hemoglobiny), FOB (preventivní vyšetření rakoviny tlustého střeva neinvazivní metodou ze stolice a bez nutnosti dodržování diety). 
Ze služeb, které nejsou placeny z veřejného pojištění poskytujeme například: vyšetření pro řidičské oprávnění, zbrojní průkazy, sportovní vyšetření, vyšetření k výkonu profese, vakcinace, atd.

Mimo osobní návštěvu může komunikace s námi probíhat několika kanály. Nejjednodušší a nejspolehlivější je emailem na adresu mudr.skoumalova(zavináč)gmail.com (z důvodu automatických robotů a následných spamů zde nepíšeme znak @(zavináč), ale v adrese jej samozřejmě místo slova (zavináč) napište).
Dále nám můžete poslat zprávu přes formuláře na těchto stránkách. Pokud neobdržíte reakci do jednoho pracovního dne, použijte email nebo telefon.
Pevná linka (568875191) je pouze do ordinace v Budišově. Pro komunikaci do Rudíkova můžete použít mobilní číslo 608091155.
Pro ušetření času můžete pro vydání receptu pravidelné medikace požádat emailem o zaslání receptu na telefonní číslo nebo do emailu. K tomu je třeba mít ověřený email nebo číslo mobilu v našem informačním systému. Není možno vydat recept na léky pokud je pacient hospitalizován. V takovém případě pojišťovna po naší ordinaci vyžaduje platbu za takto vydané léky. Nezbývá nám než tuto škodu vymáhat po pacientovi, který neoprávněně takové léky vyžádal. Stejně tak bychom Vás rádi upozornili, že evidujeme v informačním systému kdy, kolik léků bylo napsáno a zda byl recept vyzvednut. Ještě přísněji jsou sledovány inkontinenční pomůcky.
Od 1. 1. 2020 je zákonem dána povinnost vydávat Neschopenky přes elektronický systém státní správy.

Odpovědi na některé otázky najdete zde.