Nový klient

Vítejte na stránce ambulancebudisov.cz, na kterou jste se dostali odkazem z Googlu v rámci zvýhodněné akce pro nové klienty. Zvýhodnění pro zaregistrované do konce roku 2019 spočívá v nulové úhradě v roce 2020 u jednoho z těchto úkonů: prohlídka za účelem vystavení těchto dokladů pro: potravinářský průkaz, řidičský průkaz, vůdce malého plavidla, zbrojní průkaz, potvrzení pro sportovní činnost, profesní průkaz.

Jak se stát klientem?

Jednoduše online registrací na této stránce. Nemusíte ani navštívit svého dosavadního praktika.

Stačí se online přihlásit k registraci ve formuláři níže. Následně Vás kontaktujeme, domluvíme se na termínu vstupní prohlídky a podpisu registračního listu. V rámci vstupní prohlídky s Vámi sestřička dovyplní registrační list a jeho podpisem se stáváte klientem našeho zdravotnického zařízení.

Zákonné podmínky registrace:
Platné plné zdravotní pojištění v ČR u některé z těchto zdravotních pojišťoven – VZP, ČPZP, ZPMV, OZP, VoZP.
Alespoň 3 měsíce trvající registrace u Vašeho předchozího praktického lékaře. Dříve nelze přeregistraci provést a dojde-li k ošetření není hrazeno pojišťovnou. Registrací je ukončena registrace u Vašeho předchozího praktického lékaře a Vaším praktickým lékařem se stává MUDr. Judita Skoumalová (dle zákona nelze mít dva praktické lékaře). Podmínkou je také uskutečnění vstupní prohlídky a vypsání registračního listu v listinné podobě.

Veškeré následující záležitosti s Vaším dosavadním lékařem i pojišťovnou zařídíme my.

Vyplňte formulář níže a my se Vám ozveme telefonicky. Domluvíme si čas na vstupní prohlídku.

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.