K očkování

Návod na registraci k očkování z dílny ministerstva zdravotnictví najdete zde:

https://www.mzcr.cz/wp-content/uploads/2021/01/Prezentace_Centr%C3%A1ln%C3%AD-rezerva%C4%8Dn%C3%AD-syst%C3%A9m.pdf

Jak bude prakticky proveditelný pod vedením naší vlády kocourkovských, uvidíme.

Sledujte aktuality na stránkách mzcr.cz (https://www.mzcr.cz/tiskove-centrum-mz/ministerstvo-zdravotnictvi-spusti-centralni-rezervacni-system/).

15.1.2021 8:08 systém dostupný na stránce registrace.mzcr.cz je funkční. ALE…První krok spočívá jen v ověření mobilního telefonního čísla. Zadáte číslo mobilního telefonu, na který dojde PIN potřebný k zaregistrování. Bohužel nelze předregistrovat jen telefonní číslo a dokončit registraci později. Jste totiž automaticky přesměrováni na stránku, kde se zadává mnoho dalších údajů.

Bohužel při praktické zkoušce zaregistrovat SMS došly po 15 minutách. Takže trpělivost. Nenechávejte si posílat znovu SMS a vydržte. Stránku na které máte PIN zadat nezavírejte. Jinak budete muset znovu zadat telefon a znovu čekat SMS. Zároveň lze registrovat na jednom počítači pouze jednoho pacienta. Zkušební registrace trvala 30 minut.

Z TĚCHTO DŮVODŮ NEJSME SCHOPNI REGISTRACI ZA VÁS PROVÉST!!!

NEMÁME KAPACITU PROVÁDĚT REGISTRACI PŮL HODINY.

AŽ V ÚTERÝ 19. 1 . 2020 SE SNAD DOZVÍME OD MINISTERSTVA, JAK LZE OČKOVÁNÍ PROVÁDĚT U NÁS V ORDINACI.

18.1.2021 8:03 Odezva systému na zaslání PIN1 se zkrátila a SMS přišla do minuty.

Dopisem pana hejtmana nám bylo sděleno, že je nedostatek vakcín a na kraji Vysočina se s očkováním v ambulancích praktického lékaře zatím nepočítá. Bohužel ani my jako zdravotníci nemáme možnost se naočkovat. V jiných krajích se to povedlo lépe a alespoň zdravotníci jsou proočkovaní.

22.1.2020 Došlo ke změně systému registrace a to k lepšímu.
Jestliže nemáte provedenou registraci na adrese https://registrace.mzcr.cz a neobdrželi jste SMS s výzvou k rezervaci, nemůžete se nyní rezervovat.
Pokud jste se již registrovali a obdrželi SMS s výzvou pro rezervaci termínu (PIN 2), vyplňte číslo pojištěnce a kód PIN 2 z obdržené SMS a pokračujte na rezervační stránku. Nemusíte tedy sledovat, zda se již uvolnil nějaký termín na Vámi vybraném očkovacím centru. Registrujete se až dojde PIN 2. Pozor, zvací SMS zpráva znamená, že očkovací místo má k dispozici volné dávky vakcíny a vy si vyberete termín na https://reservatic.com/ockovani. (potřebujete číslo pojištěnce (vetšinou RČ) a PIN2).